Kobieta została stworzona przez boga po to, żeby rodzić dzieci.  30 letnia Iza wypełniła po prostu swój obowiązek, który wyznaczył Jej system. O co ten szum? Kogo obchodzi Jej śmierć?

No właśnie, kogo obchodzi Jej śmierć?

 

– Śmierć Izy obchodzi przecież tylko tych, którzy kochają swoje żony, córki i wnuczki i wiedzą, że to one mogłyby być na Jej miejscu.

– Śmierć Izy obchodzi przecież tylko tych, którzy zdają sobie sprawę, że tak naprawdę została Ona zamordowana przez Państwo i to w majestacie prawa.

– Śmierć Izy obchodzi przecież tylko tych, którzy wiedzą, że winne jest złe prawo, stworzone w celu przykrycia: nieudolności w walce z pandemią, afer związanych z rozkradaniem państwa, tworzenia struktur oligarchicznych, ograniczania wolności mediów, sądownictwa i swobód obywatelskich.

– Śmierć Izy obchodzi przecież tylko tych, którzy rozumieją, że skoro rząd zapowiedział, iż nie będzie wprowadzał ograniczeń i lockdownu, a wprowadzenie ich będzie konieczne prędzej, czy później, to trzeba wywołać ogólnopolskie manifestacje, żeby można było na kogoś zrzucić winę.

– Śmierć Izy obchodzi przecież tylko tych, którzy rozumieją, że lekarz powinien postępować zgodnie z obowiązującym prawem, bo nie każdy ma ochotę ratować życie innych, rujnując przy tym życie swoje i swojej rodziny.

– Śmierć Izy obchodzi przecież tylko tych, którzy chcą żyć w silnej, wolnej Polsce, której politycy nie wymyślają prawa uśmiercającego swoich obywateli, dla doraźnych korzyści politycznych.

– Śmierć Izy obchodzi przecież tylko tych, którzy doskonale wiedzą, że Godek, będącej nieszczęśliwą matką niepełnosprawnego dziecka, wcale nie chodzi o ochronę życia poczętego, tylko o postępowanie zgodnie z zasadą: mi będzie lepiej, jak tobie będzie gorzej.

– Śmierć Izy obchodzi przecież tylko tych, którzy rozumieją, że KK to najbardziej zbrodnicza organizacja w historii ludzkości, która na długie wieki zahamowała rozwój ludzkości i dalej próbuje narzucać swój chory światopogląd (do którego sama notabene się nie stosuje) dla utrzymania korzyści finansowych.

– Śmierć Izy obchodzi przecież tylko tych, którzy rozumieją, że szaleńców, hipokrytów i złodziei trzeba jak najszybciej odsunąć od władzy, bo wyrządzone przez nich szkody będziemy naprawiać przez kilka pokoleń, a wyrządzonych krzywd nie naprawimy nigdy.

 

Czyli śmierć Izy obchodzi mniejszość społeczeństwa.

 

A kogo obchodzi, co obchodzi mniejszość?

 

Dlatego tak ważne jest, żeby się teraz zjednoczyć i chronić życie i zdrowie naszych żon, sióstr i córek – pamiętaj, że twoja rodzina może być następna – i nieważne na kogo glosujesz

Zjednoczyć się, żeby ponownie walczyć o wartości, dla których obaliliśmy komunę.

 

 

Udostępnij: